Tension në protestën e qytetarëve, tym dhe flakë para Bashkisë!

Qytetarët kanë reaguar sërish me zemërim në protestën e sotme përpara Bashkisë së Tiranës.

Ata kanë hedhur molotov dhe flakadanë në drejtim të godinës.

Ndërkohë, si zakonisht forca të jashtëzakonshme policie po ruajnë godinën.

Opozita kërkon dorëheqjen e Erion Veliajt për skandalet e shumta korruptive.

About Redaksia

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …