Padrino dorëzohet!

Lideri i opozitës, Sali Berisha, publikoi një pjesë nga intervista e kryeministrit Edi Rama në televizionin publik italian RAI3.

Gjatë kësaj interviste, Rama u përpoq të hiqej si viktimë e dhunës ndaj gazetarëve. Por Berisha shkruan se, ai ishte një krim pasioni, të cilin Edi Rama përpiqet ta shesë si krim politik.

“Padrino dorëzohet!

Për të ngjallur mëshirë, përpiqet të shesë krimin e pasionit për krim politik! “Fajn” e ka Saliu. Por gazetari i famshëm nuk ia bleu, e zbërtheu si askush më parë!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …