Protestuesit “ekspozojnë” para Bashkisë krimet dhe bashkëpunëtorët e Veliajt

Protesta e dhjetë përpara Bashkisë së Tiranës ka nisur me një skenografi ndryshe.

Këtë herë protestuesit kanë ‘ekspozuar’ krimet e Erion Veliajt dhe bashkëpunëtorët e tij në këto krime.

Protestuesit janë zotuar se do vazhdojnë protestat deri në largimin e Erion Veliajt.

Ndërkohë forca të shumta policore janë rrethuar godinën e bashkisë dhe kanë kyçur derën me zinxhirë.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Beleri refuzoi të kandidojë për Edi Ramën, nuk pranoi të bënte pis duart për mafien e tij

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar ftesën e Edi Ramës për Fredi Belerin që …