Dhuna ndaj protestuesve/ Noka: Ky bandit i rilindur me uniformën e shtetit do e paguajë një më një!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka ka reaguar ashpër pas dhunës së ushtruar nga policia ndaj shefit të organizimit në PD, Klevis Balliu dhe deputetëve demokratë, gjatë protestës së organizuar ditën e sotme para Bashkisë Tiranë.

“Ky bandit i rilindur me uniformën e shtetit duhet identifikuar e s’duhet harruar. Do vijë dita që do e paguajë një më një banditizmin e tij dhe të shokëve të tij si ai”, shkruan Noka në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Proçedohet penalisht Tom Doshi