Berisha me Komisionin e Rithemelimit, mbledhje në selinë e PD

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike po zhvillon mbledhjen e radhës  në selinë e PD.

Ish-kryeministri Sali Berisha me anëtarët e komisionit kanë mbërritur rreth orës 1:45 në selinë e Partisë Demokratike.

Komisioni pas mbledhjes pritet një deklaratë për mediat.

Në seli ndodhet dhe Lulzim Basha, i cili po zhvillon një mbledhje me deputetë.

About Redaksia2

Check Also

I paguari nga Rama ofendon shqiptarët e Kosovës pse kanë bojkotuar plazhet e Shqipërisë: Jeni hajvana!

Shërbimet e një servili të paguar nga Rama që ofendon popullin e tij. Nga Berat …

Leave a Reply