Spiuni i SHISH me pagë 580 milionë lekë që paguhet nga taksat tona

Një punonjës i Shërbimit Informativ paguhet me pagën rekord 580 milionë lekë nga taksat e shqiptarëve!

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply