Berisha nesër me demokratët e Durrësit në 31 vjetorin e themelimit të PD

Partia Demokratike e Durrësit ka njoftuar se nesër do festohet 31-vjetori i themelimit. I ftuar në këtë ceremoni do të jetë lideri historik i PD, Sali Berisha

Njoftim!

Të nderuar anëtarë.

Me rastin e 31 vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike Dega Durrës, nesër, më datë 28 dhjetor, ora 17: 45, Hotel Adriatik, Plazh, do të  organizohet një ceremoni festive me aktivin e degës ku do të na bashkohet dhe Prof.Dr. Sali Berisha.

Ju faleminderit!

About Redaksia

Check Also

Qeveria Rama do të japë prokurimin publik me prokurim publik, Bozdo: Shqiptarët do paguajnë 170 mln euro më shumë

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË SË PD, ENO BOZDO Qeveria Rama ka vendosur të …

Leave a Reply