Njerëz me maska heqin fshehtas stemën e FRPD, reagon Berisha: Akt i pashembullt i peng Bashës!

Persona të dyshimtë, me kapuçë në kokë kanë shkuar në selinë e PD dhe kanë hequr logon e FRPD nga hyrja e zyrave të Forumit Rinor.

Për këtë ngjarje ka reaguar edhe ish-Kryeministri Berisha. Berisha shkruan në një postim në Facebook se, ky është një akt i pashembullt i peng Bashës!

Reagimi i ish-Kryeministrit Berisha

Kapuçone te zi me maska heqin fshatas stemen e FRPD nga dera e zyrave te tij! Akt i pashembullt i peng Bashes! Turp! sb

About Redaksia

Check Also

OECD: Shqipëria përkeqësohet në 28% të objektivave të zhvillimit 2030, arsimi rënie skandaloze

Shqipëria ka bërë progres të moderuar drejt arritjes së objektivave të Zhvillimit të Qëndrueshëm të …

Leave a Reply