Video/ Njerëz me kapuç po heqin dhe logot e FRPD, Këlliçi: Demokratët nuk zgjedhin këtë të ardhme!

Me njerëz anonimë, me kapuç në kokë dhe vjedhurazi, sonte po hiqen dhe logot e FRPD nga hyrja e zyrave te Forumit Rinor.

Sido që të vendosen adezivet, askush nuk e zhbën dot sakrificën e qindra e mijëra të rinjve të FRPD në keto 8 vite opozite. Do apo s’do pakica uzurpuese e selisë, FRPD ka qenë, është dhe do të jetë zemra dhe motorri i Partisë Demokratike.

Në 8 janar merr fund kjo marrëzi! Shihemi të gjithë aty, tek shtëpia jonë, tek selia e PD, të shtunën ora 12:00

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply