Berisha thirrje demokratëve: Më 8 janar të gjithë në protestë para selisë së PD

Lideri historik i PD, Sali Berisha bëri thirrje për pjesëmarrje masive në protestën e së shtunës.

“Më 8 janar, të gjithë demokratet dhe demokratët e PD në protestë para Selisë së PD!”, shkruan Berisha.

Protesta do të mbahet në orën 12:00 përpara selisë blu.

Berisha shkruan s, edhe dy ditë na ndajnë nga kjo protestë.

Motoja e protestës është: “Jo bunker i pengut, por shtëpi e demokratëve”.

About Redaksia

Check Also

Berisha i kujton Yuri Kim çfarë ndodhi në ’97: Një ambasadore u largua, por jo SHBA

Kryetari i PD, Berisha i kujtoi ambasadores Yuri Kim se nuk ka pasur asnjë ndërprerje …

Leave a Reply

Your email address will not be published.