Strazimiri: Kush mendon se na kthen prapë këtu, në shkretëtirë e zbrazëti, është jashtë realitetit!

Një ditë më parë, Gazment Bardhi tha se, hyrja në selinë e PD do të bëhet me autorizim.

Pas deklaratës së Bardhit ka reaguar ish-deputeti Gent Strazimiri, i cili shkruan në një status në Facebook se, askush nuk mund ta kthejë PD-në dhe vendin mbrapa.

Reagimi i Strazimirit

Kush mendon se na kthen prapë këtu, në këtë shkretëtirë e zbrazëti, është më jashtë realitetit edhe se Ardian Dvorani me hetuesinë, gardën, oficerët dhe spiunët e Sigurimit në 1990…

KAQ!

Më 8 janar, opozita ka paralajmëruar një protestë kombëtare për të çliruar selinë e PD-së nga pengmarrja.

About Redaksia

Check Also

Homazhe në Tiranë për efektivin Afrim Bunjaku i cili u vra nga terroristët serbë

Mbrëmjen e kësaj të hëne, në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë po mbahen homaxhe në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *