Zemërimi i demokratëve është kundër një lidershipi që është marrë peng nga pushteti

Nga Ermal XHELILAJ

Zemërimi i demokratëve nuk është kundër SHBA-ve, por kundër një lidershipi të dështuar që njeh vetëm humbje, është marrë peng nga pushteti dhe që ka vrarë shpresat e demokratëve dhe qytetarëve shqiptarë për ndryshim!

About Redaksia

Check Also

Kalaja depoziton në SPAK kallëzim ndaj Veliajt, Ramës, Lindita Ramës e Artan Lames

Sot me emrin tim personal, unë Adriana Kalaja, depozitova në SPAK 2 kallëzime: 1. Kundra …

Leave a Reply

Your email address will not be published.