Bujar Leskaj: Sot duhet qetësi, maturi, vetëpërmbajtje!

Partia Demokratike është Shtëpia e Lirisë, Shtëpia e Demokracisë, shtëpia e të gjithë shqiptarëve të ndershëm e patriotë!

Mos të harrojmë që sot janë “përballë” ata demokratë që dje ishin përkrah dhe duhet që nesër të jenë bashkë me ne kundër kundërshtarit të vërtetë të demokratëve dhe shqiptarëve.

Sot duhet të jemi të gjithë bashkë kundër grabitësit të zgjedhjeve të 25 prillit, Ramës dhe sektit të tij, që ka kapur për gryke dhe po mban peng Shqipërinë, të ardhmen e saj, ekonominë, mirëqenien dhe perspektivën e shqiptarëve.

Jam i bindur se nga ky proces kaq i vështirë disamujor, sot Partia Demokratike do të dalë më e fortë, më e hapur, më e bashkuar!

31 vjet PD

About Redaksia

Check Also

VOA: Breshëri bombash molotov ndaj qeverisë dhe Bashkisë, Berisha kërkon qeveri teknike

Disa breshëri bombash molotov drejt selisë së Këshillit të Ministrave, kërkesa këmbëngulëse për largimin e …

Leave a Reply