Trafikanti i drogës që godiste demokratët nga zyra e Bashës në kërkim për dy plagosje

Vëllai i rojes së Bashës, Ylli Gosturani ka qënë ndër personat brenda selisë që ka qëlluar barbarisht demokratët te selia blu.

Gosturani ka hedhur gaz lotjsellës dhe goditur me sende të forta protestuesit.

Ai ndiqet nga policia pasi është autori i plagosjes me thikë të dy shoferëve të furgonëve të shkollave në Tiranë më 3 nëntor 2021 ashtu si rezulton i dënuar në Gjermani për trafik droge.

About Redaksia

Check Also

“Me ne edhe 6 fëmijë”, 19-vjeçari tregon udhëtimin me gomone drejt “tokës së premtuar”

Klevio është vetëm 19-vjeç, por mosha e re nuk e ka penguar që të sfidojë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.