I riu Genti Çela: Helmin dhe gjakun e 8 janarit nuk do e harroj kurrë

Helmin dhe gjakun e sotëm nuk do e harroj asnjëherë. (Atë të Sandër Lleshajt e kisha harruar) Sot pashë burra e gra që kërkonin ndihmë, humbën ndjenjat dhe frymëmarrjen. Parë nga afër ishte e tmerrshme.

Zoti e mbrojttë Shqipërinë nga mjeranë si LulZiu!

About Redaksia

Check Also

Kim-Ramës: Kush e ka në dorë këtë vend, kriminelët apo qytetarët?

CFARE THA AMBASADORJA KIM PAK DITE ME PARE Yuri Kim: Mendoj se Shqipëria ka një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.