Mercenarët e Lul kimikut në aksion kundër demokratëve me policët e Ramës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar disa foto ku shikohet se si mercenarët e Bashës sulmuan demokratët gjatë protestës para selisë së PD më 8 janar.

Postimi i ish-Kryeministri Berisha

Me hunj, pistoleta te mercenareve, vrasesve te Peng Bashes ne ballkon dhe narkobandite me uniforme te armatosur gjer ne dhembe te Kreut te Neduzes ne oborrin e Selise Edvin Rama emeroi peng Bashen, Lul kimikun ne krye te PD. sb

About Redaksia

Check Also

“Me ne edhe 6 fëmijë”, 19-vjeçari tregon udhëtimin me gomone drejt “tokës së premtuar”

Klevio është vetëm 19-vjeç, por mosha e re nuk e ka penguar që të sfidojë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.