Berisha publikon foton: Heronjtë e 8 Janarit në sallën e gjyqit të narkoshtetit!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto nga seanca ndaj protestuesve demokratë të 8 janarit.

Në sallë shihen protestuesit me dy gishtat lart, simbol i Partisë Demokratike.

Ata shpërthyen në sallën e gjyqit me thirrjet: Basha ik.

Protestuesit u dhunuan brutalisht atë ditë nga mercenarët e Bashës brenda selisë së PD, ndërkohë që disa prej tyre edhe u arrestuan.

About Redaksia

Check Also

Burri grabiti 10 mijë metra tokë në bregdet dhe çoi në burg kryebashkiakun, Xhaçka thotë se është e pastër

Teksa sot pritet të votohet në Kuvend për mandatin e Olta Xhaçkës, deputetja socialiste ka …

Leave a Reply