Deputeti i familjes Basha pozon me Veliajn pas firmosjes së pazarit të radhës

Avokatja e njohur, Adriana Kalaja ka publikuar një foto ku deputeti i familjes Basha, Arbi Agalliu është pozon me kreun e Bashkisë tron pyetjen në një postim në Facebook; kushëriri Aurelēs dhe i z. Kunat te kjo foto po diskutonte për Kullat te Sheshi Teatrit apo te Selia PD-së?

Postimi i avokates Kalaja në Facebook

Këta horrat që nuk kanë asnjë lidhje me PD-në, justifikimet i kanë njësoj si miqtë e tyre rilindas aë kur kapen në flagrancë, thonë janë foto dhe video të vjetra.

Ky kushëriri Aurelēs dhe i z. Kunat te kjo foto po diskutonte për Kullat te Sheshi Teatrit apo te Selia PD-së?

Apo edhe në zyrëne Veliajt ka qëlluar rastësisht?

My fëlliqësira refuzon të ulet me demokratët që kanë shkarkuar Bashën, por me rilindasit nuk e ka problem.

Kështu është kur pazaret për listat i bën Aurela me të vëllanë.

Ps: Gojët e liga tjonë se Yuri i ka ditët e numëruara dhe se përgjimet e pazareve të 2017 të Aurelës dhe të z. Kunat do bëhen publike.

Ups se harrova.

Uroj të jetë e rregjistruar edhe kur Aurela luste zotin në 2017 që t’ua “merte plakun se e kishin në kurriz”, por zoti nuk meret me mosmirënjohësit dhe bukëshkalët.

About Redaksia

Check Also

Foto-lajm, vërshim popullor në bulevard

Dhjetra mijëra protestues kanë mbushur bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Protesta kombëtare e opozitës po zhvillohet …

Leave a Reply