Paloka: Kjo është “partia” e Bashës, po të jesh në krah të Ramës e Veliajt gradohesh!

Edi Paloka ka ironizuar me deklaratat e Lulzim Bashës, i cili ka artikuluar se Partia Demokratike do të jetë moderne dhe europiane.

Në një postim në rrjetet sociale, Paloka shkruan se, pra tek kjo “partia opozitare” e të ardhmes, nëse qëndron në krah të Berishes, përjashtohesh.

Postimi i Palokës

Pra tek kjo “partia opozitare” e te ardhmes, nese qendron ne krah te Berishes, perjashtohesh. Po ishe ne krah te Rames e Veliajt, po sidomos ne se je i lidhur me biznese me ta, gradohesh…!!!

Te keqen e “kerperates”! Keta jane Korporate!

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply