Heronjtë e demokratëve, nuk ndalet beteja ndaj regjimit Rama-Basha

Protestuesit demokratë të ndaluar për protestën e 8 janarit, nuk janë ndalur as në gjykatë. Ata kanë shpërthyer me thirrje: “Basha ik” pas kafazit ku pritet të marrin masën e sigurisë.

Mes tyre është edhe këngëtari Stresi.

Në mbështetje të protestuesve kanë shkuar edhe Edmond Spaho, Klevis Balliu, Oerd Bylykbashi, Aldo Bumçi dhe Albana Vokshi.

About Redaksia

Check Also

Dokumentat e hakerave, dy ministra dhe dy deputetë të Ramës kontigjentë krimi

Spiropali, Peleshi, Kodheli dhe deputeti tjetwr i PS Luan Duzha janë kontigjentë krimi sipas dokumentave …

Leave a Reply

Your email address will not be published.