Deputetët e familjes Basha si bordello politike e regjimit

Adriana KALAJA

Këta horrat që nuk kanë asnjë lidhje me PD-në, justifikimet i kanë njësoj si miqtë e tyre rilindas aë kur kapen në flagrancë, thonë janë foto dhe video të vjetra.

Ky kushëriri Aurelēs fhe i z. Kunat te kjo foto po diskutonte për Kullat te Sheshi Teatrit apo te Selia PD-së?

Apo edhe në zyrëne Veliajt ka qëlluar rastësisht?

My fëlliqësira refuzon të ulet me demokratët që kanë shkarkuar Bashën, por me rilindasit nuk e ka problem.

Kështu është kur pazaret për listat i bën Aurela me të vëllanë.

Ps: Gojët e liga tjonë se Yuri i ka ditët e numëruara dhe se përgjimet e pazareve të 2017 të Aurelës dhe të z. Kunat do bëhen publike.

Ups se harrova.
Uroj të jetë e rregjistruar edhe kur Aurela luste zotin në 2017 që t’ua “merte plakun se e kishin në kurriz”, por zoti nuk meret me mosmirënjohësit dhe bukëshkalët.

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply