Video/ Berisha: Kjo ishte dhuna e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin Krimit

Lideri historik i PD, Sali Berisha, ka publikuar sot një video domethënëse ku pamjet flasin vetë për atë që ndodhi në selinë e PD dhe nuk ka nevojë për shumë fjalë.

“Kjo ishte dhuna më 8 janar e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin Krimit”, shkruan Berisha.

Ndiqni videon

 

About Redaksia

Check Also

Shpërthejnë depozitat e ujit në shkollën 9-vjeçare që u rindërtua nga qeveria pas tërmetit

Kanë shpërthyer depozitat e ujit në shkollën 9-vjeçare ‘Vëllezërit Haradinaj’ në Durrës e cila u …

Leave a Reply

Your email address will not be published.