Strazimiri publikon fotot dhe ironizon Bashën: “Misioni im”, të masakroj demokratët për karrigen time

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Gent Strazimiri, publikoi një foto-kolazh ironik në median sociale.

Në foto shihet dhuna barbare e ushtruar ndaj demokratëve më 8 janar nga dyshja Lulzim Basha-Edi Rama.

Ndërkohë në mes është libri i Bashës: Misioni im.

Po ashtu në foto shihet edhe karrigia e Bashës, për të cilën ai po masakron demokratët.

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply