Identifikohen FRESSH-istat në takimin e Bashës

Jo vetëm punonjës të bashkive socialiste të Fierit, por edhe anëtarë të FRESSH-it kanë qenë të pranishëm në takimin e deputetit Lulzim Basha, të mbajtur në një sallë në teatrin ‘Bylis’.

Pas denoncimit se në takimin e deputetit Basha kanë qenë punonjës nga bashkitë, Fier, Lushnje, Patos dhe Roskovec, ka ardhur një tjetër fakt në redaksinë e SYRI.net.

Në takimin e Bashës ka pasur me shumicë edhe të rinj fresshistë të thirrur ‘nën armë’ nga drejtuesit socialistë të Fierit, pasi nuk donin që të dështonte takimi i njeriut që i mban në pushtet.

‘Personi ne foto quhet Gerti Behari anetar i FRESSH Fier.

Ketu jane ne takimin e Bashes ne Fier te Teatri Bylis’, shkruan denoncuesi i cili sjell edhe një fotot e të riut fierak.

About Redaksia

Check Also

Shpërthejnë depozitat e ujit në shkollën 9-vjeçare që u rindërtua nga qeveria pas tërmetit

Kanë shpërthyer depozitat e ujit në shkollën 9-vjeçare ‘Vëllezërit Haradinaj’ në Durrës e cila u …

Leave a Reply

Your email address will not be published.