Shkodra, pritje madhështore Berishës, shpërthen në: Basha ik!

Mijëra demokratë shkodranë i janë bashkuar takimit të thirrur nga lideri historik i demokratëve, Sali Berisha.

Takimi do të zhvillohet në Pallatin e Sportit në Shkodër, ku duket se nuk do të ketë vend për të gjithë qytetarët dhe simpatizantët e PD-së, pasi është mbushur plot.

About Redaksia

Check Also

Kërkohet dyfishimi i çmimit të biletës së urbaneve

Operatorët kryesorë të transportit urban ngrenë shqetësimin e mosstabilizimit financiar të sektorit e ndikuar nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published.