“Beteja për selinë blu”, Berisha sonte në orën 21:00 në Vizion Plus

Ish-Kryeministri Berisha bën të ditur se sonte në orën 21:00 do të jetë përballë gazetares Pranvera Borakaj në “Quo Vadis”.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Beteja për selinë blu dhe plani për “rrëzimin” e Bashës! Çfarë po “gatuan” Berisha? Ish-kryeministri rrëfehet sonte në orën 21:00 përballë Pranvera Borakaj në “Quo Vadis”

About Redaksia

Check Also

Lubonja shpërthen kundër Soros, reagimi…

Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në emisionin Open, duke folur për Samitin për Rajonin të …

Leave a Reply