Basha pritet me protesta kudo ku shkon

Dhjetëra qytetarë kanë pritur me protesta sot Bashën ndërsa futej në një lokal për të zhvilluar një takim me disa gra. Protestuesit mbanin banderola ku shkruhej: “Jo pazareve të Bashës”!

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply