4 njerëz rreth Lulit 25 poste, Alibeaj komandohet të drejtojë edhe një degë tjetër!

Luli s’ka më njerëz. Të gjithë i kanë ikur dhe meqënese nuk ka më njerëz, ata që kanë mbetur drejtojnë nga tre degë, katër komisione, 7 grupseksione. Pasi mori detyrat e ish-Nenkryetarit, Alkbeaj do të drejtojë edhe një dege tjetër megjithëse nuk ka lidhje fare me Vlorën.

Pas postit të Nënkryetarit të Partisë Demokratike që i dha Basha, Enkelejd Alibeaj, ka marrë drejtimin e degës së Partisë Demokratike në Vlorë. Burime për Panorama.al bëjnë me dije se, Alibeaj do të drejtojë si i komanduar degën e PD-së në Vlorë, pas shkarkimit të Genc Deromenaj, i pozicionuar në krah të ish-kryeministrit Berisha.

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply