“Ç’na polli belaja me këtë”! Bardhi injorohet nga të gjithë

Deputeti Gazment Bardhi ka bërë një mesazh në Twitter, ku akuzon presidentin Meta për takimin me Ballën.

“Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i radhës para kamerave”, ishte reagimi i Bardhit.

I shpejtë ka qenë reagimi nga presidenca me anë të zëdhënësit Tedi Blushi.

“Ç’na polli belaja me këtë! Ai ka të drejtë të takohet fshehurazi dhe natën me kryetarin e shumicës në Kuvend, ndërsa ne nuk duhet ta takojmë ditën dhe me kamera. Çudi e madhe!”, shkruan Tedi Blushi në reagimin e tij.

About Redaksia

Check Also

Krimi del jashtë kontrollit, vritet me breshëri plumbash 40-vjeçari në Lezhë

Ekzekutohet në atentat Entjan Nikulaj, djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt (biznesmenit që u vra …

Leave a Reply