Presidenti nuk thërret në takim as Lulin as Gazin për zgjedhjet e pjesshme

Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me deklaratën e Metës se nuk është e rëndësishme të konsultohet me opozitën për datën e zgjedhjeve.

“Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i rradhës para kamerave”, shkruan Bardhi në Twitter.

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply