Demokratët marrin selinë e PD dega Korçë

Komisioni i Rithemelimit dhe demokratët mbështetës të ish-Kryeministrit Sali Berisha janë futur në selinë e PD dega Korçë, për të zhvilluar mbledhje në funksion të riorganizimit të partisë.

Aktivisti Ilir Vrenozi ka postuar një Facebook një video ku tregon se ish-deputeti Arben Ristani dhe deputetja Albana Vokshi, pjestarë të Komisionit të Rithemelit, si dhe shumë demokratë të Korçës dhe mbështetës të Sali Berishës, rimarrin në këto momente selinë e PD të kësaj dege.

Postimi i plotë i Ilir Vrenozit

Po ndodh tani…

Ristani dhe Vokshi pjestarè te grupit te Rithemelit te PD, dhe shume demokrate te Korçes mbeshtetes se Sali Berishes, rimarrin ne keto momente  Seline e Partise Demokratike Korçe…

 

About Redaksia

Check Also

OECD: Shqipëria përkeqësohet në 28% të objektivave të zhvillimit 2030, arsimi rënie skandaloze

Shqipëria ka bërë progres të moderuar drejt arritjes së objektivave të Zhvillimit të Qëndrueshëm të …

Leave a Reply