Doganierët që pritën Bashën sot në Korçë

Juristja Adriana Kalaja, me anë të një statusi në Facebook shkruan se, doganierë jodemokratë kanë qenë të pranishëm në takimin e Bashës.

Kalaja thekson se data 6 mars është fundi i Llumzimsave. Ajo shton se të gjithë demokratët dhe qytetarët duhet të shpërndajnë foton, për të parë fytyrën e vërtetë të Llumzim Ramës.

Postimi i Adriana Kalasë

Do të përgjigjet Lulzimi apo Babalja për këta doganierë-jo demokratë të cilët mbushën sallën në Korçë?

6 marsi – fundi Llumzimsave.

Shpërndajeni kush të mundet qê publiku të njohë fytyrën e vërtetë të Llumzim Ramës.

 

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply