Ambasadorja e SHBA: Sot shëtita nga liqeni me Kolin

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim duket se ka zgjedhur të shëtisë buzë liqenit të kryeqytetit këtë të dielë me diell.

Është gazetari Sokol Balla, ai që ka postuar një foto krah diplomates amerikane teksa e uron për shëtitjen dhe mendimet “freskuese”.

Ndërsa Kim i përgjigjet: “Faleminderit për shëtitjen dhe diskutimin freskues”.

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply