Reagimi, Luli nuk i njeh primaret, njeh vetëm…

Deputeti Basha ka thënë sot se nuk i njeh primaret. Në një reagim të shkurtër të selisë ai thotë se votoi vetëm Berisha.

Reagimi i Bashës

Një proces ku Berisha emëron, Berisha voton, Berisha numëron, është vetëm vijimi i tollovisë së krijuar nga personi i shpallur non grata për korrupsion. As Berishën, as kandidatët e tij nuk i lidh asgjë me Partinë Demokratike.

Rama dhe Berisha po krijojnë një parti të re për të dëmtuar Partinë Demokratike dhe për ta mbajtur Shqipërinë në vendnumëro.

Zgjedh Ramën, mban Berishën.

Zgjedh Berishën, mban Ramën.

About Redaksia

Check Also

Krimi del jashtë kontrollit, vritet me breshëri plumbash 40-vjeçari në Lezhë

Ekzekutohet në atentat Entjan Nikulaj, djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt (biznesmenit që u vra …

Leave a Reply