Muka: Basha ka tradhëtuar anëtarësinë e PD, kthesa e madhe nis nga Durrësi!

Kandidati i Koalicionit “Shtëpia e lirisë” për Bashkinë e Durrësit, Ardian Muka, ka komentuar zgjedhjet e 6 marsit.

Muka theksoi se, në Durrës do të nisë kthesa e madhe e së djathtës, duke thënë se Lulzim Basha ka tradhtuar anëtarët e PD-së.

“Në Durrës, e djathta ka treguar se kur bëhet bashkë fiton. Anëtarësia ka kuptuar se Basha i ka tradhtuar dhe ka bashkim rreth “Shtëpisë së Lirisë”. Në Durrës do të fillojë kthesa e madhe”, u shpreh ai.

About Redaksia

Check Also

Denoncimi i Metës: Ja si po vidhen nga rilindja miliona euro me tenderin e energjisë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka bërë një denoncimi sa i takon tenderave …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *