Bano: Jemi bashkë të shërojmë plagët e korrupsionit të bashkisë Lushnje

Takimi e kandidatit te Koalicionit “Shtëpia e Lirisë” Elton Bano me banorët e lagjies “Kadri Qystri”, Gorre dhe Kolonjë, Lushnje jane motivim per fitoren e 6 marsit. Ne këto takime njëzëri të gjithë shprehën arrogancën dhe mospërfilljen e bashkisë gjithë këto vite dhe veçanërisht shërbimet e munguara në funksion të qytetarëve. Besimi juaj është motivimi im për ti shkuar deri në fund këtij misioni.

Të gjitha problematikat e ngritura shumë shpejt do të përballen me zgjidhjen :- shprehet Bano … Takimi i realizuar sot në Gorre, Lushnje, ju falenderoj të gjithëve për pjesëmarrjen dhe problematikat e diskutuara. Vihet re dukshëm nga qytetarët ndarja e padrejtë që i behët nga pushteti i majtë. Ky fakt i ka penalizuar në shumë aspekte dhe ne e themi me bindje se nuk do të ketë dallim mes demokratëve dhe socialistëve, qytetarët e Lushnjes do marrin përgjigje për cdo kërkëse dhe ankesë të adresuar.

Demokratët jane te gjithë bashkë kundër kundershtareve tane politik dhe te gjithë e deshirojnë ti ndryshojë fytyren qytetit qe lengon nga problematikat jetike. Bashkë do fitojmë! Ti kthejmë bashkinë qytetarëve të Lushnjes.

About Redaksia

Check Also

Krimi del jashtë kontrollit, vritet me breshëri plumbash 40-vjeçari në Lezhë

Ekzekutohet në atentat Entjan Nikulaj, djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt (biznesmenit që u vra …

Leave a Reply