Berisha i sigurtë: “Bravës” nuk do t’i mbesin as dy deputetë në fund

Drejtuesi i demokratëve, Berisha deklaroi në një intervistë për gazetaren Mirela Milori se ai është në kontakt me deputetët e PD dhe se ata kanë mbajtur një qendrim korrekt.

“Mund të them se një pjesë e dinë që ai i mashtron, një pjesë kanë mbajtur qëndrimet e tyre duke u distancuar prej Bravës, por mund të them se në fund atij mund t’i mbesin dy deputetë, edhe ata janë shumë sepse e dinë që i gënjen”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Nuk mund të ketë një drejtësi për Edi Ramën dhe një drejtësi ndryshe për gjithë të tjerët

Nga Gazment BARDHI Nuk mund të ketë një drejtësi për Edi Ramën dhe një drejtësi …

Leave a Reply