Reagimi i fortë i Metës: Rama dha Basha këshilloheshin nga dy kompani me një pronar

Presidenti Meta ka bërë një deklaratë të fortë për shitjen e zgjedhjeve nga Basha duke dhënë një detaj nga fushata zgjedhore.

”Si Rama dhe Basha kishin dy kompani izraelite që këshiloheshin në zgjedhje. Të dy këto kompani kishin të njëjtin pronar”, tha Meta.

“Ishte ndeshje e shitur”, tha Meta.

About Redaksia

Check Also

Akuza për vrasjet në Elabasan, Ambasada e SHBA paralajmërim për Ballën

Ambasada e SHBA ka mbajtur qëndrim pas akuzave të forta që janë bërë në adresë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.