Berisha zbulon skemën Rama-Brava për Vettingun: Do largojë Pamelën për pengun

Ish-Kryeministri Berisha ka paraqitur një tjetër skemë skandaloze të ndarjes së pushtetit mes Ramës dhe Bravës.

“Rama ka rënë dakort që të largoje Pamelën nga komisioni i Vettingut për ta zëvendësuar me një kandidat të Bravës. Ai është peng i Ramës”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Zbulohet ortakëria e Olsi Ramës me Amant Josifin në kërkim ndërkombëtar për 2.2 miliardë euro mashtrim

Mandati i arrestit ndërkombëtar për Amant Josifin erdhi pas disa shkrimeve investigative në mediat e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.