Berisha publikon videon: Pritje e zjarrtë për kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë” për kryebashkiak të Durrësit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamje nga pritja e zjarrtë e rezervuar ditën e djeshme në Durrës, për kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë”, Ardian Muka.

“Pritje e zjarrtë për Ardian Mukën, kandidatin e “Shtëpisë së Lirisë” ër kryetar Bashkie të Durrësit!”, shkruan lideri historik i demokratëve Sali Berisha në Facebook.

Ardian Muka u prezantua dje si kandidati i “Shtëpisë së Lirisë” në Sukth, ku u prit nga qindra e mijëra mbështetës, demokratë dhe qytetarë.

About Redaksia

Check Also

Ymer Barçi prezanton kandidaturën në Primare për Bashkinë e Matit

Të dashur demokratë, anëtarë e simpatizantë Të dashur matjanë! Të nderuar zonja dhe zotërinj! Unë …

Leave a Reply

Your email address will not be published.