Ata janë bashkë në dëm të demokratëve, Berisha publikon videon: Binomi pengmarrës-peng

Ish-Kryeministri Sali Berisha postoi një video virale të flirtit politik mes Lulzim Bashës dhe Edi Rama.

“Binomi pengmarrës-peng”, shkruan Berisha.

“Ata janë bashkë, në dëm të demokratëve, opozitës dhe shqiptarëve”, thuhet në mbyllje të videos denoncuese.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.