Foto-lajm nga takimi i kandidatit të Bashës në Rrogozhinë

Nje tjeter foto lajm vjen nga takimi i kandidatit te Bashes ne Rrogozhine. Sikurse mund te shikohet ne foto njmri i pjesmarresve eshte i vogel dhe ata dhken krejtesisht te pa interesuar. Basha po perballet me nje braktisje te madhe nga baza e demokrateve.

About Redaksia2

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.