Berisha nesër në Durrës prezanton kandidatin e koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, Ardian Muka

Lideri historik i PD, Sali Berisha do  të prezantojë nesër në orën 17:00 kandidatin e koalicionit opozitar “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë e Durrësit, Ardian Muka.

Njoftimi është bërë nga vetë Berisha në një postim në Facebook.

Njoftim!

Nesër, ditën e premte, më datë 11 shkurt, ora 17:00, në ambientet e Universitetit UFO prezantojmë kandidatin e koalicionit opozitar “Shtëpia e Lirisë” për Bashkinë e Durrësit, Z. Ardian Muka. Ftoj të gjithë qytetarët e Durrësit të marrin pjesë! sb

About Redaksia

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.