Vetëm një i marrë peng mund të lëpijë atë që ka pështyrë për “Vettingun mafioz”

Me sa duket tashmë deputeti Lulzim Basha ka humbur çdo inkoherencë, jo vetëm me demokratët, por dhe me veten e tij.

Më këtë po tregon se ai vlen vetëm si peng, që bën çdo gjë që i thonë pengmarrësit.

Sot ai ka vendosur që të bashkojë votat e mbështetësve të tij me Edi Ramën, duke u bërë njësh me të.

Vetë Basha në lidhje me reformën në drejtësi, disa kohëra më parë e quante si një komplot mafioz, pengmarrje nga Rama të ekspertëve ndërkombëtarë dhe deklarata të tjera, që ju ftojmë ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretin e Hitlerit shqiptar, babait shpirtëror të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar videon e idhtarëve të diktatorit Enver Hoxha …

Leave a Reply

Your email address will not be published.