Boçi dhe Balliu fushatë në Lushnje përkrah kandidatit Elton Bano

Kandidati i koalicionit “Shtëpia e Lirisë”, Elton Bano vijon takimet me bizneset në qytetin e Lushnjes.

“Misioni ynë për përmirësimin e kushteve të jetesës e për ti dhënë Lushnjes ndricimin e munguar sapo ka nisur. Së bashku te kthejme besimin e qytetareve dhe te ndalim largimin e rinise”, tha ndër të tjera Bano.

Në këto takime kandidati për Bashkinë e Lushnjes zoti Bano ishte shoqëruar dhe nga deputeti i PD, Luçiano Boçi dhe drejtuesi politik Klevis Balliu.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.