Berisha, fushatë në çdo cep të 6 bashkive për fitoren më 6 mars

Lideri i “Shtëpisë së Lirisë” vijon fushatën për fitoren në zgjedhjet e 6 marsit në çdo zonë.

Postimi i Ardian Mukës

Entuziast nga kjo pritje në Shkallnur me Dr Sali Berishën. Në Durrës duhet të ketë mundësi për të gjithë, duhet të ketë meritokraci, shpërblim të punës së ndershme, talentit dhe aftësive të çdokujt! Unë besoj tek qytetarët e mi.

#ArdianMuka #VotoNr1 #Shprese #Ndryshim #Fitore #BashkiaDurres #ShtepiaeLirise #6Mars #Demokratet #ArdianMukaperDurresin

About Redaksia

Check Also

Vjedhje ordinere/ Si u bë Carlo Bollino komshi me familjen Begeja?

Ditën e sotme në Syri Televizon ka startuar emisioni më i ri investigativ i quajtur ‘Plug’ …

Leave a Reply