Foto-lajm, celula e Bashës në fushatë

Kjo foto tregon qarte se sa kane mbetur me Lulin. Jane nje grusht i vogel qe njm perfaqesoj e me asgje prrveç interesave te regjimit per te mbajtur peng simbolet e demokrateve.
Te braktisur nga te gjithe demokratet mbyllen ne zyra qe nuk mbajne me shume se 10 veta nga te cilet, nje pjese shkon nga Tirana.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply