Foto-lajm, mitingu i kandidatit të Lulit në Lushnje

Kandidati i Bashes per bashkine e Lushnjes ka zhvilluar dje nje miting ku kane marre pjese plot 5 veta. Kandidatet e Bashes kudo ku shfaqen jane kthyer ne objeky humori dhe barcaletash nga qytetaret. Ajo qe konstatohet eshte braktisja e madhe kudo ku jane.

About Redaksia2

Check Also

Vjedhje ordinere/ Si u bë Carlo Bollino komshi me familjen Begeja?

Ditën e sotme në Syri Televizon ka startuar emisioni më i ri investigativ i quajtur ‘Plug’ …

Leave a Reply