Më 6 mars përballje me kukullën karrigethyer dhe regjimin qeverisës që vjedh

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook për fushatën e votimeve të 6 marsit, e cilia është në ditët e fundit të saj.

“Më 6 mars përballje me një regjim qeverisës që vjedh. Më 6 mars përballje edhe me kukullën karrigethyer e të korruptuar të këtij rregjimi dhe një grusht marionetash të pa turp e pa moral të kthyera në fasadën e shëmtuar të hajnisë qeveritare”, shkruan ai.

Postimi i plotë

Më 6 mars përballje me një regjim qeverisës që vjedh, vjedh dhe vetëm vjedh çdo ditë shqiptarët, qofshin ata demokratë, socialistë, me parti apo pa parti.

Më 6 mars përballje edhe me kukullën karrigethyer e të korruptuar të këtij rregjimi dhe një grusht marionetash të pa turp e pa moral të kthyera në fasadën e shëmtuar të hajnisë qeveritare.

Të dyja modelet, hajninë qeveritare dhe maskën e hajnisë t’i dënojmë me votën e njerëzve të lirë

#6Mars22

About Redaksia

Check Also

Qeveria Rama do të japë prokurimin publik me prokurim publik, Bozdo: Shqiptarët do paguajnë 170 mln euro më shumë

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË SË PD, ENO BOZDO Qeveria Rama ka vendosur të …

Leave a Reply