Ky është polici që dhunoi operatorin e Syri Tv

Policia në Tiranë ka goditur operatorin e Syri Tv, Admir Sadiku. Ky i fundit po raportonte protestën në momentin që u godit nga polici.

Policia më herët ka kryer disa shoqërime gjatë protestës kundër rritjes së çmimeve. Mes të shoqëruarve ka edhe protestuese gra si dhe punonjëse të medias.

About Redaksia

Check Also

Vrasja e Vajdin Lames, pas vizitës së Ramës në Dubai SPAK anullon hetimet për Lul Berishën dhe Plarent Dervishin

Si Lul Berisha edhe Plarent Devishi dyshohet se fshiheshin në Dubai.  Rama e vizitoi Dubain …

Leave a Reply